Тел. (093) 678-56-17
E-mail: v-fotostudia@ukr.net

Весільна фотосесія

Фотограф на весілля у Харкові – краща пропозиція від «Волшебной студии»

Бажаєте отримати фантастичні весільні фото світового рівня? Мрієте, щоб на фотографіях як в дзеркалі відбилася ваша унікальна історія кохання? Тоді професійний фотограф на весілля від «Волшебной студии» в Харкові – саме те, що ви шукали!

Сучасне весілля сьогодні в обов’язковому порядку супроводжує професійна фотосесія. Молодята можуть відмовитися від викупу нареченої, дорогого банкету і продажу торта гостям. Але ось якісні фотографії, які повинні відобразити на довгі роки один з найсвітліших і святкових днів у житті нареченого і нареченої, – це обов’язкова складова свята.

Весільна фотосесія в«Волшебной студии» – феєрія любові, краси і видовищності

Ми точно знаємо секрет, який забезпечує 100% успіх і потрапляння в «яблучко» весільної фотозйомки. І секрет цей – живі безпосередні емоції, які повинні бути присутніми на кожному фото.

Саме ця здатність «зловити» щиру емоцію і почуття і відрізняє всі роботи нашого фотографа. Ви можете вибрати розкішні класичні образи, віддати перевагу популярний фолк стиль або зупинитися на стриманому мінімалізмі – в будь-якому випадку, виконані нами фото будуть прекрасні, видовищні і емоційні.

Вирішивши замовити фотографа на весілля в нашій студії, ви можете гарантовано розраховувати на результат бездоганної якості. Кожному замовнику ми готові запропонувати:

  • Проведення фотозйомки тривалістю 5 годин і більше.
  • Авторську обробку, світло-і корекція 200-300 файлів, а також легку ретуш портретів.
  • Друк обумовленого кількості фотографій і запис цифрових фото на Flash-диск з авторським оформленням.
  • Арт-обробку вибраних фотографій з використанням ексклюзивних авторських інструментів.
  • Оформлення барвистої фото-книги в твердій палітурці.

Чому ми?

Весілля – абсолютно особливий момент в житті кожної людини, пам’ять про якого залишається на все подальше життя у всіх без винятків. У той же час у кожній весільній церемонії є свої ексклюзивні особливості, які відрізняють її від ряду інших. Професійна весільна фотосесія, Харків чи є місцем проведення будь-якої іншої місто, повинна відобразити найдрібніші подробиці урочистості і виконуватися з урахуванням побажань молодят.

Нашими ключовими перевагами є:

  • Величезні майстерність і досвід фотографа.
  • Наявність професійної фототехніки, спеціальних об’єктивів і освітлювального обладнання.
  • Невисокі ціни на послуги.
  • Постійний пошук ідеального ракурсу, який би розкрив характер і індивідуальність людей, що знаходяться в об’єктиві.
  • Великий вибір локацій і декорацій, які дозволять зробити барвисті і ефектні фото з мінімальними тимчасовими і матеріальними витратами.

Хороший фотограф на весілля в Харкові, який коштує недорого, а виконує роботу на найвищому рівні якості і професіоналізму – не вигадка. Ви знайдете його в «Волшебной студии»! Замовляйте у нас весільну фотосесію і урочиста мить освіти вашої сім’ї буде знятий ідеально!