Тел. (093) 678-56-17
E-mail: v-fotostudia@ukr.net

Love story

Романтична фотосесія для двох: покажіть світу красу своєї любові!

Як затримати прекрасні моменти любові, якими сповнена наша життя? Як порадувати близьку людину і зробити йому приємний сюрприз? Спробуйте випробувати таке Пригода як фотосесія в студії для двох. Море задоволення, приємні спогади і якісні фото в результаті – гарантовані!

Романтична фотосесія на двох – кращий подарунок, який тільки можна собі уявити. Він буде доречний і на день народження, і на 8 березня і на День Влюбленних 14 лютого. Однак навіщо прив’язуватися до якої-небудь дати? Адже так чудово радувати улюблених просто так, без будь-якого приводу!

Даруйте один одному любов і хороші фото!

Фото, на яких ваша любов буде завжди жива і щира. Фото, які покажуть всю глибину ваших почуттів. Фото, на які хочеться дивитися годинами. Ось що отримують наші клієнти після закінчення знімального процесу і підсумкової обробки фотографій.

Професійний фотограф нашої фотостудії збереже в століттях історію вашого кохання, розкриє всі своєрідність і індивідуальність вашої пари. Що може бути прекрасніше, ніж постати на фото юними і безтурботними, щиро кохають одне одного? Магія поглядів, легких дотиків і трепетних посмішок назавжди залишиться на фото, зроблених в нашій студії.

Чому варто замовити фотосесію пари в «Волшебной студии»?

Ми завжди щиро радіємо, коли закохані замовляють у нас фотосесію. Адже знімати люблячих людей надзвичайно приємно! Наша дружна команда перетворить час зйомки в ідеальний момент, про який ви будете згадувати згодом з особливою теплотою.

Не пропустіть шанс особисто переконатися в таких наших незаперечні переваги, як:

  • Майстерність і талант фотографа.
  • Багата скарбничка креативних ідей і задумів, яка допоможе отримати оригінальний і нестандартний результат.
  • Наявність професійного фотографічного та освітлювального обладнання.
  • Великий вибір прекрасних декорацій, аксесуарів.
  • Якісна обробка і ретуш вибраних фото.
  • Можливість створення художніх арт-фотографій.

Ви можете вибрати місце зйомки в затишних домашніх декораціях або віддати перевагу розкішні палацові інтер’єри, або ж відправитися на прогулянку по міських вулицях, в книжковий магазин, затишне кафе або мальовничий парк. Завжди і всюди з вами буде ваша любов, яку зможе вловити і яскраво підкреслити наш фотограф. Така фотопрогулка запам’ятається вам надовго, а отримані фотографії будуть служити нагадуванням про щасливий день, проведений разом.

Скільки коштує романтична фотосесія?

Ціна фотосесії на двох визначається тривалістю і місцем проведення зйомки, наявністю додаткових умов в завданні, а також необхідністю залучення фахівців з макіяжу і укладанні волосся. Ми надаємо повний комплекс послуг, необхідних для отримання фотографій бездоганної якості.