Тел. (093) 678-56-17
E-mail: v-fotostudia@ukr.net

Еротична фотосесія

Еротична фотосесія – кращий подарунок для себе і своєї другої половинки

Фотосесія ню – найсміливіший і чуттєвий жанр фотографії. У всі часи краса оголеного тіла ставала предметом захоплення художників і поетів. До наших часів дійшли прекрасні античні статуї, які сміливо демонструють наскільки прекрасною і натхненною може бути нагота.

Сьогодні бажаючі сфотографуватися у вигляді, який їм подарувала природа, можуть обійтися без стомлюючого багатогодинного позування перед скульптором. Досить замовити фотосесію у професійного фотографа, і ви отримаєте відмінні художні знімки відмінної якості.

Скажіть ні сорому і невпевненості!

Еротична фотосесія – втілення стилю і здорової сексуальності. На таких фото дівчини мають можливість побачити наскільки привабливими, спокусливими і чарівними вони можуть бути. Це потужний інструмент у боротьбі з власними страхами і комплексами.

Помилково вважати, що зніматися в оголеному вигляді можуть дозволити собі тільки люди з ідеальною фігурою і бездоганною зовнішністю. Але це не так! Ми твердо впевнені, що не існує «звичайних» людей! Потрібно лише вміти розглянути своєрідність кожної особистості і правильно подати.

Цим умінням досконало володіє фотограф «Волшебной студии», який допоможе підібрати правильний образ, макіяж і освітлення. На наших фотографіях ви станете справжньою красунею – впевненою, сексуальною і розкутою.

Для фотосесії ню зовсім необов’язково роздягатися повністю. Легка сорочка на ґудзиках або напівпрозоре плаття допоможуть сором’язливим натурам.

Зйомка в стилі ню від «Волшебной студии»

Еротичні фото – прекрасний подарунок для коханої, який привнесе родзинку в ваше особисте життя, зачарує і заінтригує другу половинку. Це унікальний шанс відчути себе гарячою штучкою зі сторінок глянцевих журналів, позбутися страхів і невпевненості. Також ви можете замовити фотосесію ню на двох і випробувати нові незвідані досі відчуття в ході знімального процесу.

Але щоб еротична фотосесія принесла дійсно гідні плоди, довірити її проведення слід фотографу виняткової майстерності і професіоналізму. В іншому випадку є ризик скотитися до химерності і розбещеності. Справжній художник завжди зуміє дотриматися тонку грань між природною красою людського тіла і вульгарністю, створивши грайливий і сміливий образ.

Тим, хто бажає внести різноманітність у своє особисте життя і фотоальбом за допомогою легкої «полунички» ми готові запропонувати:

  • Зйомки з використанням професійної фототехніки і освітлювального обладнання.
  • Багатий вибір декорацій, локацій і оригінальних аксесуарів.
  • Пошук найбільш вдалих ракурсів і навчання основам позування.
  • Якісну обробку і ретуш готових фото.
  • Послуги стиліста, візажиста і перукаря.
  • Повне дотримання конфіденційності.
  • Чуйне ставлення до побажань замовників.

Красива білизна, правильно поставлене світло, доброзичлива комфортна атмосфера на знімальному майданчику дозволять вам отримати справжнє задоволення від того часу, поки ви будете виступати в ролі моделі для еротичного фото. Сам процес викличе у вас виключно приємні емоції і залишить після себе позитивні спогади.

Виберіть ви для себе ніжний романтичний образ або вирішите постати у вигляді фатальної красуні-вамп, ми гарантуємо вражаючий результат!