Тел. (093) 678-56-17
E-mail: v-fotostudia@ukr.net

Фотосесія на природі

Красива фотосесія на природі – безмежні можливості

Подивіться, який прекрасний світ навколо! У будь-який час і при будь-якій погоді. Тому такий неослабною популярністю користуються фотосесії дівчат на природі. Захід сонця на дзеркальній річковий гладдю, величні дерева, які відкидають на землю мереживну тінь, ніжні квіти – допомагають створити на фото надзвичайно ліричну і проникливу атмосферу.

І моделі, що створюють портфоліо, і далекі від модельного бізнесу представниці прекрасної статі, сьогодні все частіше замовляють зйомку в парку або на вулиці. Адже штучно відтворити красу природи неможливо ні в одній студії! Знайти ідеальні місця для зйомки і організувати фотозйомку на найвищому професійному рівні допоможе досвідчений фотограф «Волшебной студии».

Дивіться також: Фотосесія вагітних на природі

Фотосесії дівчат на природі: найкраще для кращих

Як отримати дійсно хорошу фотографію? Звичайно, фотоапарат та інша техніка мають важливе значення. Але набагато важливіше контакт фотографа з людиною, який знаходиться в об’єктиві камери. Недарма легендарний фотограф Альфред Айзенштедт стверджував «Куди важливіше вміння знаходити спільну мову з людьми, ніж клацати затвором».

Саме цим мистецтвом налагоджувати душевний зв’язок з моделями і відрізняється фотограф нашої фотостудії. В ході попередньої бесіди і консультації, яка надається абсолютно безкоштовно, він підкаже ідеї і пози, які дозволять отримати справді вражаючий результат.

Довіривши нам виконання зйомки, ви зможете особисто переконатися в таких наших перевагах:

  • Великий досвід і художню майстерність фотографа.
  • Сумлінність і старанність.
  • Багатий вибір нарядів і аксесуарів.
  • Надання в разі необхідності послуг стиліста і перукаря.
  • Бездоганно якісна обробка готових фотографій.

Виберіть ви пасторальний сільський пейзаж або віддасте перевагу зйомку в мальовничих куточках Харкова, ми допоможемо реалізувати найсміливіший політ фантазії. І в свою чергу підкажемо креативні і оригінальні рішення. Готові знімки стануть не просто гімном вашу красу і чарівності, але і висловлять ваш характер, індивідуальність.

Скільки коштує фотосесія на природі?

Доступні ціни та різні пакети послуг в «Волшебной студии», дозволять кожному стати володарем прекрасних фото без шкоди для особистого або сімейного бюджету. Чи буде триває зйомка 1 годину або 3, де вона буде проходить, які вбрання будуть використовуватися, скільки фотографій ви отримаєте на руки і скільки буде піддано фінальної обробці – вирішувати тільки вам.

Ми в свою чергу обіцяємо, що результатом нашої спільної праці стануть якісні і ефектні фотографії, на яких ви постанете в найкращому світлі.