Тел. (093) 678-56-17
E-mail: v-fotostudia@ukr.net

Фотосесія вагітних

Фотосесія для вагітних в студії: в очікуванні дива!

Вагітність – трепетний і унікальний момент життя, який триває 9 місяців. З одного боку – це немало, але з іншого – чудовий час очікування народження дитини пролітає стрімко. Залишити приємні спогади про цей період і відчути його зовсім особливу красу допоможе фотосесія для вагітних з чоловіком, провести яку допоможуть майстри «Волшебной студии».

Дивіться також: Фотосесія вагітних на природі

«Вагітні» фотосесії користуються серед представниць прекрасної статі все більшою популярністю. Секрет подібної затребуваності криється в неповторному чарівності природної краси, яку все більше цінують в сучасному світі.

Фотосесія для вагітних в Харкові – ексклюзивні умови в «Волшебной студии»

Кожна майбутня мама під час вагітності буквально випромінює ніжністю і добротою. Вона – саме втілення жіночності та любові. Її погляд, посмішка, постава і рухи сповнені глибокого значення і потаємної таємниці. Відобразити все це на фото – непроста, але дуже цікава задача для професіонала.

Досвідчений фотограф нашої студії підкаже ідеї і допоможе підібрати пози, які найкращим чином підкреслять достоїнства і приховають недоліки. Майбутня матуся можете вибрати невимушений стиль кежуал, надіти по-королівськи розкішну вечірню сукню або зважитися знятися в комплекті красивої білизни і красиво оголити фігуру.

Ми гарантуємо бездоганну якість готового матеріалу, яке досягається, завдяки:

  • Великому досвіду роботи. Зйомка вагітних проводиться нами в Харкові не один рік, тому студією накопичено багатий досвід, яким ми з радістю поділимося з вами.
  • Сумлінності і відповідальності, з якими ми підходимо до знімального процесу і подальшій обробці фотографій.
  • Багатому вибору декорацій, нарядів і аксесуарів, які дозволять отримати яскраві барвисті фотографії, наповнені емоційним змістом.
  • Наявності професійної фототехніки і освітлювального обладнання, що забезпечують широкі можливості для творчих імпровізацій і на 80% забезпечує успіх зйомки.
  • Надання послуг візажиста і перукаря, які допоможуть на місці створити потрібний образ згідно з вашими побажаннями.

Переконатися в незаперечному якості фотографій, виконаних в нашій в студії, ви можете, переглянувши наше портфоліо. Адже це саме той випадок, коли краще один раз побачити!

На якому місяці краще проводити фотосесію для вагітних?

Універсальної відповіді на це питання немає. Все залежить виключно від самопочуття жінки і її настрою. У нашій практиці зустрічалися випадки, коли ми фотографували буквально за 4 дні до пологів. Однак найбільш часто фотозйомка вагітних здійснюється на терміні 26-28 тижнів.

Скільки коштує фотозйомка вагітних?

Ціна фотосесії залежить від часу зйомки, необхідності надання послуг стиліста і кількості готових відретушованих фотографій.