Тел. (093) 678-56-17
E-mail: v-fotostudia@ukr.net

Дитяче фото

Дитяча фотосесія в Харкові: кращі послуги від професійного фотографа «Волшебной студии»

Діти квіти життя. Милі, ніжні і ненаглядні. Однак, як і квіти, вони дуже швидко ростуть. Але ж так хочеться зупинити мить і назавжди зберегти в пам’яті їх саме такими – з відкритим довірливим поглядом, променистою усмішкою і живий безпосередністю. І такий спосіб є! Це професійна фотосесія для дітей, виконана справжнім майстром своєї справи з «Волшебной студии».

Таке «говорить» назва для своєї фотостудії ми вибрали недарма. Адже тут у нас трапляються справжні чудеса! Фотозйомка – для нас не просто робота, а справа всього життя, яке ми дуже любимо. Тому наші фотографії завжди сповнені теплоти і природного чарівності. Вони немов відкривають завісу над складним внутрішнім світом кожного, хто потрапляє в об’єктиви наших фотокамер.

Професійна зйомка дітей: невисока вартість і гарантія якості

У дитячій фотосесії є одне головна відмінність від дорослої. Діти ставляться до зйомок як до гри, що вимагає від фотографа вміння підтримувати постійний інтерес дитини до того, що відбувається на дитячому майданчику. В нашій студії працюють не просто професіонали, а душевні чуйні люди, які зможуть захопити саме примхливе дитя і налаштувати його на потрібний лад. До наших безперечних переваг відносяться:

  • Індивідуальний підхід

І непосидючий пустун, і сором’язлива принцеса вийдуть на наших фото просто чудово! Ми з увагою і турботою виявимо і відобразимо на фотографіях всю красу, індивідуальні особливості і своєрідність юних моделей.

  • Дружня атмосфера

Під час зйомок нікому з членів сім’ї нудьгувати не доведеться! Адже брати участь в дитячій фотосесії – надзвичайно цікаво і весело. Її тривалість ви обираєте самостійно, в залежності від настрою і характеру дитини.

  • Ефектні наряди і локації

Яскраві аксесуари, декорації і костюми зацікавлять і привернуть увагу малюків різного віку. Ми надаємо на час зйомок яскраві вбрання, прикраси та цікаві декорації. Словом, все те, що потрібно для створення цікавої сімейної story.

  • Креативні ідеї

В нашій творчій скарбничці безліч яскравих задумів, які роблять кожну фотосесію несхожою на інші. Звернувшись до нас, ви можете бути впевнені в самобутності і неповторності готових знімків.